EN | CZ | SK

 
Služby

Při práci s našimi zákazníky, podpořenou našimi rozsáhlými zkušenostmi a hlubokou znalostí průmyslu, jsou naším cílem jak inovační výrobky, tak zlepšování výrobních procesů. Skupina Viba má velice moderní vlastní laboratoře, kde jsou nové výrobky vyvíjeny a kde jsou prováděny jejich rozsáhlé zkoušky. Abychom svým zákazníkům lépe pomáhali, jsme rovněž dobře seznámeni s platnými mezinárodními předpisy a nařízeními a záležitostmi životního prostředí a veřejného zdraví.

Prostřednictvím naší spolupráce se skupinou Viba nabízíme značně rozsáhlou evropskou síť, vytvářející možnosti týkající se služeb i dodávky. A co je důležitější, vyměňujeme si své vědomosti a odborné znalosti v oboru. Všichni naši vysoce vzdělaní odbytoví technici jsou schopni poskytnout odbornou radu, přičemž splní specifické potřeby a požadavky našich zákazníků.

Společnost Viba Eastern Europe zaručuje stálou úroveň dokonalosti kvalitních služeb. Dodáváme rychle a podle individuálních potřeb našich zákazníků. Všechny výrobky, které jsou v odvětví standardní, můžeme dodat do 24–48 hodin. Výrobky uzpůsobené potřebám jednotlivých zákazníků lze mít na požádání na skladě a dodat ve stejném termínu.

Jako přední firma v oblasti distribuce se specializujeme na koncentráty a nastavili jsme vysoký standard znalostí výrobků a přívětivě efektivních služeb. Přejete-li si přesné informace, doporučujeme obrátit se na naše odborné poradce.