EN | CZ | SK

 
Služby

Pri práci s našimi zákazníkmi staviame na našich bohatých skúsenostiach a hlbokých znalostiach odvetvia a kladieme si za cieľ inovovať produkty a zlepšovať výrobné postupy. Spoločnosť Viba Group má k dispozícii interné laboratóriá, kde sa nové produkty intenzívne vyvíjajú a testujú. Aby sme lepšie vyhoveli zákazníkom, sme oboznámení s platnými medzinárodnými pravidlami a nariadeniami a problematikou životného prostredia a verejného zdravia.

Vďaka našej spolupráci so spoločnosťou Viba Group ponúkame rozsiahlu európsku sieť a vytvárame možnosti zahŕňajúce ako servisné služby, tak aj dodávku. Čo je ešte dôležitejšie, vymieňame si znalosti a skúsenosti v oblasti. Všetci naši vysoko vzdelaní technicko-obchodní zástupcovia sú schopní vám poskytnúť odborné poradenstvo, vychádzajúc v ústrety špecifickým potrebám a požiadavkám našich zákazníkov.

Spoločnosť Viba Eastern Europe zaručuje trvalo vysokú úroveň služieb. Dodávame rýchlo a v súlade s individuálnymi potrebami zákazníka. Do 24 až 48 hodín vieme dodať všetky štandardné produkty v rámci odvetvia. Produkty šité na mieru zákazníka možno doplniť do inventára a dodať v rovnakom termíne.

Ako líder v oblasti distribúcie sa špecializujeme na koncentráty a nastavujeme vysoký štandard pre znalosť produktov a ústretové a kvalifikované služby. V prípade záujmu o konkrétne informácie kontaktujte našich odborných poradcov.