EN | CZ | SK

 
O společnosti Viba Eastern Europe

Naše vnímání světa kolem nás je inspirováno převážně barvou. V rostoucím počtu výrobků i různých barev dnes používáme stále více syntetických materiálů. Výrobci, kteří se řídí rychlými změnami v preferencích spotřebitelů, chtějí být v tomto dynamickém odvětví schopni u nakupovaných a používaných surovin předvídat design, barvu a další vlastnosti.

Společnost Viba Eastern Europe má společně se svým partnerem, společností W&R Plastics, více než 25 let zkušeností. Vypracovali jsme se na uznávaného dodavatele, dodávajícího kvalitní koncentráty barev, přísad a minerálních plniv používaných v průmyslu plastových hmot. Přidáváme hodnotu výrobkům z plastů a jejich zpracování poskytováním kvality a služeb.

Společnost Viba Eastern Europe zaručuje stálou úroveň dokonalosti kvalitních služeb. Dodáváme rychle a podle individuálních potřeb našich zákazníků. Všechny výrobky, které jsou v odvětví standardní, můžeme dodat do 24–48 hodin. Výrobky uzpůsobené potřebám jednotlivých zákazníků lze mít na požádání na skladě a dodat ve stejném termínu.

Specializujeme se na koncentráty a nastavili jsme vysoký standard znalostí výrobků a přívětivě efektivních služeb. Přejete-li si přesné informace, doporučujeme obrátit se na naše odborné poradce.