EN | CZ | SK

 
O Viba Eastern Europe

Na naše vnímanie okolitého sveta vplýva predovšetkým farba. V súčasnosti využívame v narastajúcom množstve produktov a v rovnako širokej palete farieb stále viac syntetických materiálov. Keďže vkus spotrebiteľov sa rýchlo mení, výrobcovia chcú byť v tomto dynamickom odvetví predvídaví a vedieť, ktoré suroviny nakúpiť a použiť pre dizajn, farbu a ďalšie vlastnosti.

Spoločnosť Viba Eastern Europe má za sebou spolu s partnerom W&R Plastics 25 rokov skúseností. Vypracovali sme sa na uznávaného dodávateľa vysokokvalitných koncentrátov farieb, prísad a zmesí minerálnych plnív používaných v priemysle plastov. Zabezpečením kvality a služieb pridávame hodnotu plastovým výrobkom a ich spracovaniu.

Spoločnosť Viba Eastern Europe zaručuje trvalo vysokú úroveň služieb. Dodávame rýchlo a v súlade s individuálnymi potrebami zákazníka. Do 24 až 48 hodín vieme dodať všetky štandardné produkty v rámci odvetvia. Produkty šité na mieru zákazníka možno doplniť do inventára a dodať v rovnakom termíne.

Špecializujeme sa na koncentráty a nastavujeme vysoký štandard pre znalosť produktov a ústretové a kvalifikované služby. V prípade záujmu o konkrétne informácie kontaktujte našich odborných poradcov.