EN | CZ | SK

 
Výrobky

Koncentráty jsou koncentrovaná barviva a/nebo příměsi pro plastový nebo syntetický materiál, obsahující určité množství barviva, (an)organického pigmentu, pigmentu způsobujícího zvláštní efekty nebo příměsí, které je vyšší než jaké se nalézá v konečném výrobku. Koncentrát se používá při přípravě směsi v poměru těchto přísad do větší dávky.

Většina termoplastických polymerů se požívá v částicové struktuře, protože to umožňuje značně menší znečištění během procesu. Umožňuje to také snazší a rychlejší asimilaci. To jsou hlavní důvody na pozadí volby společnosti Eastern Europe pracovat s granulovanými koncentráty.

Rovnoměrné barvy a dodržovaná kvalita jsou naší první prioritou. Dodáváme koncentráty na bázi termoplastických polymerů podle mezinárodních barevných standardů jako například RAL, Pantone a NCS. Stejně jako naše běžné koncentráty můžeme řešení přizpůsobit podle vašich vlastních specifikací, po přesných postupech pro zaručení přesného vzorování barev.

Ve společnosti Viba Eastern Europe jsme si byli schopni vybudovat vynikající pověst jako partner našich zákazníků, protože jsme pružní, když přijde na přizpůsobené výrobky, jsme schopni dodávat svým zákazníkům stále kvalitní výrobky a protože můžeme mít na skladě výrobky specifické pro konkrétního zákazníka za účelem včasné dodávky.