EN | CZ | SK

 
Produkty

Koncentráty sú farbivá a/alebo prísady určené pre plastový alebo syntetický materiál, obsahujúce určité množstvo farbiva, (an)organického pigmentu, pigmentu, ktorý spôsobuje špeciálne efekty, alebo prísad, pričom toto množstvo je väčšie než v konečnom produkte. Koncentrát sa v procese zlučovania používa na namiešanie týchto prísad do obsiahlejšej predzmesi.

Väčšina termoplastových polymérov sa používa v špecifickej štruktúre, čo počas procesu umožňuje výrazne menšie znečistenie a tiež ľahšie a rýchlejšie vstrebanie. To sú hlavné dôvody toho, prečo sa spoločnosť Viba Eastern Europe rozhodla pre prácu s granulovanými koncentrátmi.

Jednotné farby a dodržiavanie kvality sú našou hlavnou prioritou. Koncentráty na báze termoplastových polymérov dodávame v súlade s medzinárodnými farebnými štandardmi ako sú napr. vzorkovnice farieb RAL, Pantone a NSC. Naše bežné koncentráty vieme upraviť, či podľa vašich upresnení pre vás pripraviť zmes podľa vašich želaní a správne zvolenými postupmi dosiahnuť precízne zladenie farieb.

V spoločnosti Viba Eastern Europe sme si ako partneri našich zákazníkov dokázali vybudovať výbornú povesť, pretože sme všestranní pokiaľ ide o produkty šité na mieru, neustále naším zákazníkom kvalitné produkty dodávame a dokážeme doplniť náš inventár produktmi podľa potrieb zákazníka a včas ich doručiť.